Jan Sucharda - Fotografický ateliér

  • František Zemek
    František Zemek
    24.08.2010 19:15

    Souhlasím.
    Velice ve mně již velmi dlouhou dobu roste pocit, že nemá smysl vyhazovat peníze za různé ,,Fotografické,, knihy.
    Ano máte pravdu, drtivá většina z nich jsou okopčené texty z internetových stránek výrobců, jejich reklama a vůbec se mi nelíbí jak se prezentují jako potřebné, dokonalé, nezbytné pro tvorbu.
    Myslím, že na trhu jsou i učebnice pro SŠ a skripta pro VŠ. Tam by bylo třeba navést zájemce o fotografii. pro inf. někdy jsou možné sehnat v knihkupectví na Václ.nám. Posílají i na dobírku/. Musím dodat, že za posledních 5-7 let jsem nenašel nic vyjímečného v tomto oboru. Až na opravdu vyjímku /taková skoročtvercová/ od p.Pilana za kterou jsem velice rád obětoval těch několik stokorun.
    Dál bych chtěl vyzdvihnout brožované dílka vydaná Nat-Geografikem, ale to už je fakt dááááávný pravěk.
    Ono sa to velice pohodlně opisuje, ale zesebe je zesebe. ,,Páni autoři?,,

  • Marek Velechovský
    Marek Velechovský
    24.08.2010 20:39

    Asi každý kdo trochu fotí (což jsme tu asi všichni) to opravdu nepotřebují. Stejně si ale pokaždý nějakou koupim a pak si říkám, že to bylo zbytečné. :-)

  • PPl
    PPl
    17.12.2010 07:58

    Další podobný názor najdete i tady: http://www.paladix.cz/clanky/jan-sucharda-fotograficky-atelier.html

    Je fakt zajímavé, jak jste se tentokráte shodli... :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse