jsem naprostej foto-lempl..
fotim co me napadne…
na kinofilm jsem v zivote nefotil..coz me desne stve, ale nez mrvit tisice filmu tak se radsi neco priucim tady u Vas na webu :))
jsem naprostej foto-lempl..
fotim co me napadne…
na kinofilm jsem v zivote nefotil..coz me desne stve, ale nez mrvit tisice filmu tak se radsi neco priucim tady u Vas na webu :))
Uživatel není autorem žádného článku.
Informace o technologiích nejsou vyplněny.