Focení mě moc baví. Fotím všechno co se mi líbí a co mě zrovna zaujme. Jsem prozatím na začátku a chci se zdokonalovat, a proto uvítám vaši kritiku. Dík Martina
Focení mě moc baví. Fotím všechno co se mi líbí a co mě zrovna zaujme. Jsem prozatím na začátku a chci se zdokonalovat, a proto uvítám vaši kritiku. Dík Martina
Uživatel není autorem žádného článku.
Informace o technologiích nejsou vyplněny.