Cauec lidi. Koupil sem si telefon s fotakem a zkousim fotit. Stoji to za prd. Uz setrim na lepsi… mobil. A mam rad fotky ze zivota.
Cauec lidi. Koupil sem si telefon s fotakem a zkousim fotit. Stoji to za prd. Uz setrim na lepsi… mobil. A mam rad fotky ze zivota.
Uživatel není autorem žádného článku.
Informace o technologiích nejsou vyplněny.