Možná Vám budou vadit ty okolní ovce, ale mě to přišlo zajímávé, když tak koukal.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
...ale bojazlivy... :-)
ale že kouká hezky :)
mě se líbí
ovečky, aké dobré že niekto aj ovečky fotí. Orez mi vadí. inak... ovečky, super.
:-)