Možná, že tak se na nás dívá ten, v něhož věříme...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
prilis tmave.... neostre :) napad dobry
pekne...
5++
ta první je lepší ..
tady už toho myslím tma pohltila příliš ..
Fajn. Tmavost podtrhuje atmosféru tajemna. Je,nebo není?