•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 799 fotografií NAROVINU
    • 57 653 fotografií Černobílé foto
    • 101 495 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Josef Holota
      Josef Holota | Diskuse ke galeriím | dnes 14:25
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Peak Design Everyday Backpack v2 20L

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Peak Design Travel Backpack 30L

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Shimoda Action X40 v2 Starter Kit

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Malešická teplárna

602(5.2) 48 hodin: 91 (4.7)
voyeur voyeur (12 624 bodů)
V galerii: Akt

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Johny 2
    Johny 2
    celkem 3 440 bodů
    |
    30.12.2003 17:55

    já ti nevim - jako koláž dobré, ale nějak mi to nesedí. promiň

  • miloslav doubrava
    miloslav doubrava
    celkem 21 550 bodů
    |
    30.12.2003 18:12
  • Ola
    Ola
    celkem 72 452 bodů
    |
    30.12.2003 18:24

    Koukám, že každý jen kouká. Vím, že rád provokuješ, ale nelíbí se mi to celkově - ne snad proto, že bych byla prudérní baba. protože Ti nechci dávat 2 -to je potřeba se hodně učit a to ty samozřejmě nepotřebuješ - dávám Ti 1.

  • Jarda Tichý
    Jarda Tichý
    celkem 0 bodů
    |
    30.12.2003 18:28

    Ha, me se to libi

  • Karel Holomáč
    Karel Holomáč
    celkem 0 bodů
    |
    30.12.2003 18:35

    Snad dobrý nápad, ale provedení koláže špatné.

  • Kuba Kožiál
    Kuba Kožiál
    celkem 0 bodů
    |
    30.12.2003 18:46

    názorný příklad, že i nepěkné stavby se dají trochu zlidštit

  • Radek P
    Radek P
    celkem 27 961 bodů
    |
    30.12.2003 19:33

    Dobrý. 5 - 1 za uříznutou p... :-)

  • radoz
    radoz
    celkem 53 321 bodů
    |
    30.12.2003 20:26
  • Miroslav Zitka
    Miroslav Zitka
    celkem 81 963 bodů
    |
    30.12.2003 20:36

    Těsně vedle :-).

  • Jan Kočíř
    Jan Kočíř
    celkem 2 077 bodů
    |
    30.12.2003 20:58

    Dobra, kolaz, dobry napad, jinak pro nekoho ohprsujici, pro me jeste prijatelne, ikdyz s kalhotkama tomohlo byt vice zajimavejsi. Nekdy je naznak lepsi nez prima okazalost

  • Pavel Sedlák
    Pavel Sedlák
    celkem 860 bodů
    |
    30.12.2003 21:07

    Jó savjestskája vót těchnika

  • Miro Sabo www.mirosabo.com
    Miro Sabo www.mirosabo.com
    celkem 97 572 bodů
    |
    30.12.2003 21:31
  • David Konarik
    David Konarik
    celkem 1 574 bodů
    |
    30.12.2003 21:38
  • Alice Prokopová www.alicepro.cz
    Alice Prokopová www.alicepro.cz
    celkem 187 693 bodů
    |
    30.12.2003 21:56

    mě osobně tenhle způsob devalvace a jakýhosi zesměšnění ženského těla (takhle to vnímám a opravdu nejsem žádná puritánka:-) docela štve (ráda bych napsala sere, ale to nemůžu, je to přece slušnej server)...

  • Stanislava Brůhová
    Stanislava Brůhová
    celkem 180 986 bodů
    |
    30.12.2003 22:23

    nápad docela dobrý, jinak viz výše - Honza Kočíř

  • majosrnik.com
    majosrnik.com
    celkem 0 bodů
    |
    30.12.2003 23:40

    parada

  • EASTON Jirka Šára
    EASTON Jirka Šára
    celkem 9 237 bodů
    |
    31.12.2003 00:06
  • Thomas 1
    Thomas 1
    celkem 0 bodů
    |
    31.12.2003 02:04

    ak má hodnotiť kvalitu fotky, tak musím konštatovať, že vystrihnutie je odfláknuté. Nápad a kompozícia je super.

  • Milos Kohout Kilm
    Milos Kohout Kilm
    celkem 9 313 bodů
    |
    31.12.2003 02:44

    :-)

  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    celkem 214 543 bodů
    |
    31.12.2003 07:56
  • krleš
    krleš
    celkem 2 127 bodů
    |
    31.12.2003 10:11

    Technicky výborná koláž. Nepatřilo by to ale na jiné stránky ?

  • Slavomír Labudek
    Slavomír Labudek
    celkem 444 bodů
    |
    31.12.2003 11:58

    Ty holky dnes udělají pro umění všechno...

  • Martin Pospíšil MPosp
    Martin Pospíšil MPosp
    celkem 54 781 bodů
    |
    31.12.2003 12:18

    nelíbí

  • Carlos
    Carlos
    celkem 0 bodů
    |
    31.12.2003 23:10

    konecne vidim "sportaka":o)
    Jindro ale mas i jinou jestli si pamatuji dobre z tve vebovky...(myslim jinou pipinku)

  • Carlos
    Carlos
    celkem 0 bodů
    |
    31.12.2003 23:11

    mozna se pletu, i to se mi stava:o(

  • Stanislav Bartoš BaSta
    Stanislav Bartoš BaSta
    celkem 325 bodů
    |
    01.01.2004 16:31

    Tak nevím, buď jsem už moc starej, nebo si příliš vážím žen (asi oboje a ještě něco navíc), ale tohle mně nesedí.

  • Pavel Kupka
    Pavel Kupka
    celkem 2 581 bodů
    |
    03.01.2004 06:48

    Voyeur tak tedy nevim,jestli mas v sobe nejake to kouzlo,ze ti ty devcata stoji modelem a nebo to je vnich:)))

  • Rade
    Rade
    celkem 16 922 bodů
    |
    03.01.2004 18:35

    Až na ten ořez. :-))

  • P_V
    P_V
    celkem 0 bodů
    |
    04.01.2004 18:14

    no to je teda hovadina! hm ale vidim ze sa paci - to je trapne

  • Fotograf 32
    Fotograf 32
    celkem 0 bodů
    |
    05.01.2004 03:09

    Alice mi mluví z duše

  • Dana Hatalová
    Dana Hatalová
    celkem 29 332 bodů
    |
    05.01.2004 08:03

    suhlasim s Alicou

  • Libor Batěk
    Libor Batěk
    celkem 20 281 bodů
    |
    05.01.2004 18:02

    do p... s ni :-) takhle jsem to pochopil...

  • Karel Škubal
    Karel Škubal
    celkem 586 bodů
    |
    05.01.2004 23:23
  • Miroslav Novak
    Miroslav Novak
    celkem 5 569 bodů
    |
    06.01.2004 09:42
  • TomcoD
    TomcoD
    celkem 6 533 bodů
    |
    08.01.2004 11:21
  • Petr Illek Kay
    Petr Illek Kay
    celkem 5 704 bodů
    |
    08.01.2004 22:33

    tak tohle vazne ne

  • Uko Ješita
    Uko Ješita
    celkem 10 435 bodů
    |
    09.01.2004 17:34

    Všestraně vynikající a výjimečná fotografie

  • Michal MARKO
    Michal MARKO
    celkem 6 342 bodů
    |
    13.01.2004 10:16
  • Martin Kolář
    Martin Kolář
    celkem 15 441 bodů
    |
    14.01.2004 17:18

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Alfonz Alfonz
    Alfonz Alfonz
    celkem 18 504 bodů
    |
    17.01.2004 12:52

    dokonale....

  • Lukáš Wellendorf
    Lukáš Wellendorf
    celkem 16 198 bodů
    |
    19.01.2004 18:06

    :-)))) Lahodaaa

  • Pavel Burbon
    Pavel Burbon
    celkem 392 bodů
    |
    21.01.2004 14:46

    Nejspíš budeš také ekolog. Dobře zpracované.

  • Petr
    Petr
    celkem 0 bodů
    |
    21.01.2004 14:56

    Osobně mi to přijde dost nechutné.

  • Štěpán Horecký Olaf
    Štěpán Horecký Olaf
    celkem 20 500 bodů
    |
    23.01.2004 23:00

    jj, libi

  • steaphans
    steaphans
    celkem 8 639 bodů
    |
    26.01.2004 12:13
  • Honza Kocum
    Honza Kocum
    celkem 61 789 bodů
    |
    26.01.2004 13:27

    pekne, jen to chtelo trosku doladit...

  • Lubo Torok
    Lubo Torok
    celkem 0 bodů
    |
    09.02.2004 15:27

    jo :)

  • Hiroshima Nagasaki Sodoma Gomora
    Hiroshima Nagasaki Sodoma Gomora
    celkem 0 bodů
    |
    09.02.2004 16:45
  • Fotograf 25
    Fotograf 25
    celkem 0 bodů
    |
    11.02.2004 12:56
  • Fotograf 14
    Fotograf 14
    celkem 0 bodů
    |
    18.02.2004 17:36

    To je ale komín...

  • Max Pomeranč
    Max Pomeranč
    celkem 62 064 bodů
    |
    07.03.2004 13:42

    super

  • Jiri Pavel
    Jiri Pavel
    celkem 224 bodů
    |
    15.03.2004 01:43
  • Robert Mekiš
    Robert Mekiš
    celkem 86 468 bodů
    |
    20.03.2004 09:14

    Škoda, že nemáme kategorii Ekologické foto :)

    Všímám si, že jak modelka tak i teplárna jsou foceny pod stejným úhlem a mají i stejný úhel nasvětlení. Což vypadá na promyšlenou kompozici a ne impulzivní montáž. Good!

  • Tino
    Tino
    celkem 63 763 bodů
    |
    20.03.2004 11:40

    hehe

  • juraj rosa
    juraj rosa
    celkem 240 bodů
    |
    14.04.2004 12:31
  • Milan Vojtík
    Milan Vojtík
    celkem 106 355 bodů
    |
    18.04.2004 05:04
  • Jaromír Staněk
    Jaromír Staněk
    celkem 13 081 bodů
    |
    04.06.2004 23:09
  • Zdenka Jelínková Zdendy
    Zdenka Jelínková Zdendy
    celkem 18 558 bodů
    |
    11.06.2004 10:42

    TO Alice: Necítím to jako ponižování - je to naopak zajímavý nápad

  • Bambus
    Bambus
    celkem 31 015 bodů
    |
    28.06.2004 12:27
  • Miroslav K pipin
    Miroslav K pipin
    celkem 14 881 bodů
    |
    01.08.2004 02:06
  • Ladislav Eliáš
    Ladislav Eliáš
    celkem 0 bodů
    |
    05.08.2004 00:30
  • Mirek
    Mirek
    celkem 9 532 bodů
    |
    06.08.2004 10:57
  • Medvid
    Medvid
    celkem 3 279 bodů
    |
    06.09.2004 15:33

    Hodnotit to nebudu, ale přijde mi dost divný, že se tady holky rozčilujou. Co to má znamenat zneuctění ženského těla? o kterém mluví Alice. Osobně si myslím, že je to zbytečně urážlivé chování.

    Jinak se mi líbí nápad....:) bral bych to spíš jako Humor

  • Robert Kuba
    Robert Kuba
    celkem 2 342 bodů
    |
    08.09.2004 13:11

    Nevím jak to vidí ostatní, ale máš chybu v perspektivě. Stojí totiž blíž než ten komín, ale přitom má komín za sebou, možná se to zdá jen mě, ale kazí mi to dojem.

  • Honza Šumák.jpg
    Honza Šumák.jpg
    celkem 2 556 bodů
    |
    18.09.2004 22:14
  • Petr 7
    Petr 7
    celkem 27 153 bodů
    |
    19.09.2004 18:26
  • Petr Zatloukal
    Petr Zatloukal
    celkem 12 290 bodů
    |
    23.09.2004 13:40

    Nebuďme zbytečne upnutí.Mě se to líbí

  • Martin helios
    Martin helios
    celkem 3 578 bodů
    |
    02.11.2004 14:37

    Padá rosa padá,
    na komín si dievča sadá,
    presne takto to má rada,
    snáď to nie je dáka vada?

    :-)

  • Marek Gálik
    Marek Gálik
    celkem 12 087 bodů
    |
    07.11.2004 00:58
  • Marián Vejčík WEYO
    Marián Vejčík WEYO
    celkem 30 582 bodů
    |
    16.11.2004 10:54
  • Josef Puk
    Josef Puk
    celkem 0 bodů
    |
    17.11.2004 23:32

    Škoda, že tam modelka není celá - to bych dal 7 (ale asi bys měl víc 1 za ještě větší "devalvaci" ženskýho těla... :-)

  • M.E.1 V.
    M.E.1 V.
    celkem 17 014 bodů
    |
    09.12.2004 12:37
  • Brano Molnár
    Brano Molnár
    celkem 11 039 bodů
    |
    23.12.2004 08:10
  • Mnohonásobný mistr světa ve fotografování
    Mnohonásobný mistr světa ve fotografování
    celkem 105 bodů
    |
    20.01.2005 12:55

    ...to je humáč...zmatlaný dohromady a totálně vodfláklý...a ještě ke všemu trapný...bože,já bych tu modelku pozval domů na kafe a taky bych ji vohnul,ale určitě bych to nefotil...

  • Anabru
    Anabru
    celkem 21 269 bodů
    |
    20.02.2005 23:30
  • Radek Olejníček
    Radek Olejníček
    celkem 0 bodů
    |
    04.03.2005 00:32
  • Jan Fürst
    Jan Fürst
    celkem 4 682 bodů
    |
    04.03.2005 11:12
  • mrca
    mrca
    celkem 0 bodů
    |
    12.03.2005 11:37

    Sice dost ujetý, ale zajímavý...
    Chtelo by to trošku víc si s tím vyhrát ve photoshopu, takhle to vipadá divně...
    3-

  • mrca
    mrca
    celkem 0 bodů
    |
    12.03.2005 12:58

    chtěl jsem říct: ...vYpadá divně

  • MH 2
    MH 2
    celkem 2 824 bodů
    |
    27.03.2005 20:39
  • Oto Winkler
    Oto Winkler
    celkem 3 380 bodů
    |
    29.03.2005 20:18
  • R.C.
    R.C.
    celkem 46 623 bodů
    |
    27.04.2005 20:07
  • MartinCZ
    MartinCZ
    celkem 9 551 bodů
    |
    05.05.2005 15:08
  • Irena
    Irena
    celkem 64 166 bodů
    |
    10.05.2005 21:52

    Tak ti ani nevím...

  • www.julakertesz.com
    www.julakertesz.com
    celkem 268 399 bodů
    |
    10.05.2005 22:08

    Ten komín je dobrý, ale ... za humor.

  • ČUK 1
    ČUK 1
    celkem 38 045 bodů
    |
    02.06.2005 22:54

    není to špatný sám nevím proč tomu nedám víc

  • Pampalini
    Pampalini
    celkem 0 bodů
    |
    22.06.2005 01:27
  • Martin Mikeš 1
    Martin Mikeš 1
    celkem 2 024 bodů
    |
    14.07.2005 08:54

    Líbí, je to pěkné. Pár chybiček tam sice najdem, ale jinak to působí dobře. A ať si ty rádoby emancipovaný ženský zaletou do díry a hodnotěj svoje fotky bez zaujetí, tohle není nic pro ně jak vidim. Je to umění, chápete? Asi ne. Dík za fotku.

  • Ano
    Ano
    celkem 543 bodů
    |
    26.07.2005 18:34

    TO JE SUPER!

  • David Procházka
    David Procházka
    celkem 0 bodů
    |
    09.08.2005 17:15

    :-D

  • davidak
    davidak
    celkem 3 496 bodů
    |
    13.08.2005 18:04
  • Secan
    Secan
    celkem 0 bodů
    |
    14.08.2005 16:54

    To mas za ty prasarny,ke kterym premlovas holky...A jakym zpusobem je vydiras,kdyz s tebou nechteji tocit...Ses prase...

  • Miroslav Žďárský aka Paski
    Miroslav Žďárský aka Paski
    celkem 25 986 bodů
    |
    25.08.2005 13:13
  • obonsky
    obonsky
    celkem 0 bodů
    |
    07.09.2005 05:23
  • pt 1
    pt 1
    celkem 0 bodů
    |
    27.09.2005 22:20
  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    17.10.2005 12:49
  • Hjui
    Hjui
    celkem 13 167 bodů
    |
    28.10.2005 23:58
  • ba Sk
    ba Sk
    celkem 3 657 bodů
    |
    05.01.2006 13:55
  • Lukáš Evan DaSims
    Lukáš Evan DaSims
    celkem 9 879 bodů
    |
    07.01.2006 11:36
  • Stínolez Tomáš Vitásek
    Stínolez Tomáš Vitásek
    celkem 866 bodů
    |
    08.01.2006 12:12
  • Katka XXX
    Katka XXX
    celkem 30 061 bodů
    |
    27.01.2006 15:54
  • Brano Bencat
    Brano Bencat
    celkem 10 963 bodů
    |
    04.02.2006 16:54

    Myslím, ze pri tejto foto prichádzajú do úvahy len tri moznosti:
    1 - nehodnotit
    2 - dat 7
    3 - dat -1...

    Ja davam 7 ak sa neureazis:) Pobavil som sa a ide aj o to

  • Petr Turyna
    Petr Turyna
    celkem 15 340 bodů
    |
    22.02.2006 15:30

    Brano má pravdu

  • Honza Brunec
    Honza Brunec
    celkem 4 135 bodů
    |
    23.02.2006 21:19

    hnus je mi z tebe na blití

  • Ondrej Hala
    Ondrej Hala
    celkem 357 bodů
    |
    03.03.2006 14:28

    5+1 za vtip :D

  • anyone
    anyone
    celkem 16 286 bodů
    |
    16.03.2006 16:36

    No abych pravdu řek tak se mi to vůbec nelíbí promiň, ale je to věc názoru

  • Adrian Kaźmierczak
    Adrian Kaźmierczak
    celkem 721 bodů
    |
    20.03.2006 23:44
  • Petr Grambal Asrael
    Petr Grambal Asrael
    celkem 9 677 bodů
    |
    21.03.2006 19:47

    Komín mírně vpravo.

  • Michal Špekoslav Marx
    Michal Špekoslav Marx
    celkem 12 390 bodů
    |
    26.03.2006 01:00

    Vážně by mě zajímalo,proč se někteří pohoršují,vždyť je to skvělé+sranda.
    Já tam žádnou devalvaci ženského těla nevidím.

  • Martin Molnár Matthew
    Martin Molnár Matthew
    celkem 16 326 bodů
    |
    05.04.2006 22:26
  • Ilis
    Ilis
    celkem 602 bodů
    |
    13.04.2006 13:34
  • mk
    mk
    celkem 0 bodů
    |
    26.04.2006 12:36
  • moksha
    moksha
    celkem 761 bodů
    |
    11.05.2006 08:21

    vtipné

  • Peter Lovás
    Peter Lovás
    celkem 10 321 bodů
    |
    25.06.2006 15:26

    pekná kravina

  • Jan Kubíček
    Jan Kubíček
    celkem 5 726 bodů
    |
    26.06.2006 22:44
  • PETUL
    PETUL
    celkem 83 097 bodů
    |
    26.07.2006 22:11

    :)

  • Petr Sládek
    Petr Sládek
    celkem 60 779 bodů
    |
    11.09.2006 12:16
  • Vladimír Pazdera
    Vladimír Pazdera
    celkem 14 687 bodů
    |
    18.09.2006 23:45

    seš komik :-D

  • Odas
    Odas
    celkem 0 bodů
    |
    24.10.2006 08:02
  • mudeer mudeer
    mudeer mudeer
    celkem 39 bodů
    |
    03.11.2006 12:49

    dobry napada ale blbe zpracovana

  • xstang
    xstang
    celkem 953 bodů
    |
    08.11.2006 09:46
  • Zdenouš
    Zdenouš
    celkem 9 910 bodů
    |
    22.11.2006 18:49
  • Michal Šalát
    Michal Šalát
    celkem 1 004 bodů
    |
    29.12.2006 19:47
  • Dušan 2
    Dušan 2
    celkem 8 205 bodů
    |
    04.01.2007 23:39
  • Radek Dobruský
    Radek Dobruský
    celkem 8 362 bodů
    |
    24.03.2007 21:21

    Super!!!

  • Martin Novák
    Martin Novák
    celkem 12 500 bodů
    |
    25.07.2007 23:10
  • roobeed
    roobeed
    celkem 27 900 bodů
    |
    24.09.2007 17:59
  • Z   B
    Z B
    celkem 0 bodů
    |
    10.12.2007 07:44
  • Jan Nevěčný
    Jan Nevěčný
    celkem 1 336 bodů
    |
    26.04.2008 17:07
  • pepa zdepa 2
    pepa zdepa 2
    celkem 0 bodů
    |
    10.01.2009 13:31

    kdyby byla v podřepu - bylo by to lepší ....

  • Fotograf 325
    Fotograf 325
    celkem 0 bodů
    |
    16.01.2009 20:53
  • Želvák Bob
    Želvák Bob
    celkem 718 bodů
    |
    28.01.2009 17:44

    DOBRÝ :-)
    akorát - moc mi tam chybí horní křivka zadečku, kdyby měla kalhotky - byť posunutý trošku bokem aby mírně odkrývaly to co je tak vidět - bylo by to úplně ono :-)

  • Tsunamon
    Tsunamon
    celkem 334 bodů
    |
    08.02.2010 14:57

    :o)

  • Balázs Németh
    Balázs Németh
    celkem 1 995 bodů
    |
    22.12.2010 21:09
  • Michal Trýzna
    Michal Trýzna
    celkem 335 bodů
    |
    13.02.2011 23:23
  • Quac
    Quac
    celkem 131 bodů
    |
    30.01.2014 08:27

    Kdyby jsi tam takhle vyfotil chlapa, pak by to teprve byla teplárna. :-D :-D

  • standa pavouk
    standa pavouk
    celkem 5 683 bodů
    |
    30.04.2020 16:53
  • vojtek
    vojtek
    celkem 1 666 bodů
    |
    04.02.2021 20:25

Další informace

Vloženo: 30. 12. 2003
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 4506 x
Fotoaparát: Zorkij

Štítky fotografie

  • akt 4608x
  • erotika (né porno) 1113x
  • hory 20038x
  • ženské kouzlo (glamour) 10377x

Další fotky autora

  • Hlavně musíme nenápadně
  • Story
  • bez lampičky a Hatorim, pro klidné spaní
  • video
  • Dělej a
  • Pink Division
  • 1997
  • Objekt narušen
  • Je ti teplo děvenko? 20.11.
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Alena
  • Sintra
  • Krajina nevšedních zážitků...
  • Odpolední relax
  • B&W
  • dotek krajky
  • Tereza
  • Padlý anděl
  • Potají...
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.