bez uprav. uvitam vsechny vase pripominky :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Zvířátka mě vždy chytí za srdce.
5++, jako Olga :o), myslim , ze to ousko se nemelo dotykat :o)
ted jsem si vsiml te skrine , ta tam taky nemusela byt .o)
Jiný úhel záběru, abys odstranil přebytečné prvky - skříň..
pěkné ale mohlo ji tam být víc, ..... co je to za rasu Reageback . . . . (sakra píše se to vůbec takhle ? )
4++
Asi bych fotil v jiném, přirozenějším (příroda) prostředí s eliminací pozadí a malou hloubkou ostrosti.
Pekné farby, možno by som volil menšiu hĺbku ostrosti, aby sa trochu potlačila skriňa v pozadí.
dik za komentare.
bohuzel vetsi hloubku ostrosti uz neslo nastavit, toto je 2,8! tohle je asi jedina vec ktera mi na digitalnich fotakach vadi. u foceni zenitem jsem to mel zase obracene (prilis velka DOF)
tommy > rasu uz asi nepujde vystopovat. jeji matku jsme vzali z utulku - uz tehotnou ale to uz je uplne jiny pribeh :) podivej se do me galerie je tam par dalsich fotek nebo na http://piter.zde.cz/pieski
Nešlo vzít celé tělo? Jinak je to príma fotka. Až se mi začalo chtít spát. :o)