Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
mně se líbí
z tý fotky neni poznat jestli ste fotil čmeláka nebo kytky
Čmelák moc dobře zachycenej není. 4-
ořez
svetlo moc nepralo .. taky asi proto to je mazle .. u makra celkem podstatne .. kompo .. cmelak by mohl byt vetsi :) klidne bych levu stranu rezal .. spis podprumerne .. 2+ .. hezky vecer :)