Z jedne noční procházky Znojmem....
Je to bez uprav, tak jak to fotak sejmul...:)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
trošku víc místa nahoře a vpravo. Možná si pohrát s barvami, to hnědé nebe je zvláštní. A asi to padá doprava, malinko. 5+
OK :o)
Znojmo je krasne...
Zvláštní atmosféra
5+
joj to je parádní stavba!! budu se tam muset konečně někdy podívat; přivítal bych větší kontrast a ostrost - fotka je celá do hněda, má to náboj tajuplnosti, což je v pořádku;-))
Tajemná atmosféra..
6++ škoda, keby to bolo kapičku ostrejšie, dá ti 7