Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
krasne farby, aj ostrost..
este by to chcelo ICQ :-)
Moc pěkná :o)
Velmi pěkná. Malou výhradu, či spíš dojem, že bílá je vyvážená trochu do modra.
Viz MZ.
:-)
Ale neni to srnka ale laň.
nespolehej na to "auto" vyvazeni bile....