Foceno na žatecké módní přehlídce v pátek 18.11.05 Dík za komenty. :o)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hmmmm.......
čauko! zaujímavé svetlo a rozprášený lak aj tie padajúce asi flitríky, alebo kvapky. inak tá dáma vpravo je super!
5++
To: Steven L. Ta dáma v pravo je Zuzka a je to juniorská mistřině Evropy ve vlasovém stylingu... jen tak na okraj :o)
sorry - Pro Márii M.
5+
pěkně využitý protisvětlo i objekty
lahůdka pro astmatiky :-)
fajn protisvětlo
tak tato je skutocne vydarena!
5+
super
paci , dost
perfekt
lol ten dým... vypadá to, jako když sedící slečna moc přemejšlí:-D jinak ok
:D pěkný
tohle je parádní fotka, má super atmosféru