Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tady by to možná tmavý rámeček pozvedl, ale ... nemusí :)
ostrost
Je to pěkné - osobně bych ještě přemýšlel o kompozici (úhel záběru) a hloubce ostrosti
příjemné barvy, možná trochu doostřit, ale i tak fajn :-)
ostrost
:)
prijde mi to i dost svetle ..
pekne,trochu neostre.