Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
roztomilé
Milé. Maličko přidat nahoře a oříznout dole.
6/5
pekná
Upřímné...pro rodinu za 7+
sympaťák!! dávám 6
Díky za body a za komenty. Můžete mrknout i na mé další fotografie ;-)
velmi živé
:o)
moc pěkný okamžik...
Nahoře málo místa, pružinu pryč nebo do ruky, divná poloha rukou. Pěkné barevně a taky výraz.
hezké
Krásne děti...doufám že mi nějaký ten odík taky hodíš Cus a dobré Světlo:
milá fotečka, možná trochu natěsno nahoře 2-3mm?