vyfotene viac-nenej nahodou a co horsie, po prezreti na PC by som to vyfotil trochu inac. Koniec pola prechadza cez hlavu a rozdeluje foto na polovicu.
Rad by som pocul vase nazory a dalsie chyby ktorych sa dopustil.
Predpokladam ze BW je lepsia ako color?
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4+1
niekedy clovek naozaj az v PC zisti, ze by to cvakol lepsie...to sa stava
5+
Zase tak kriticky bych to neviděl. Možná trošku víc kontrastu?
5-