Opět Londýn - Tower. Snažím se nabídnout netradiční záběry..
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4+
námět zajímavý, ale fotce chybí ostrost
pekne, ale neostre...
ostrosť je špatná.
3++
kompozice mi přijde dost natěsno, ale oceňuju tu snahu o netradičnost :)
4/3
pekne
námět pěkný
Škoda ostrosti.
Půlkrok doprava a téměř to nemá chybu. Zbytečný okap vlevo a useklé zábradlí dole.
ostrost...
výborný nápad.
pekné