Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
krasavec, skoda, ze nevidno pavucinu, na tu by asi chcelo nejake ine pozadie / osvetlenie
Podle názvu bych tipnul že tam ta pavučiná vážně nebyla ... škoda že autor tu situaci několika slovy nepopsal :o( Momentka je to pěkná!
Moc pěkný celkový dojem, škoda, že pavouček nemá ostřejší hlavohruď :D ... no, možná je to jedině dobře :)))
Podle postoje pavouka to typuji na začátek stavby pavučiny. Základní "nitě" jsou již nataženy a počíná tvořit středové oblouky - které jsou však vyretušovány. Škoda ostrosti.
Pavoucky muzu :)..skoda ze to neni poradnej sklipkan :)..to mi pripomin mohla bych vyfotit sveho Arnosta (sklipkanek :))
sem to nejak neobodovala koukam :)
Prima
pavuk-letec.
4-5