některé pracovní dny je opravdu lepší začít velmi podobně ... Pražský Hrad po rozednění...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+ :)))
Kompozičně se mi nelíbí, že je ta lampa tak moc nakraji v rohu. Dal bych jí vícxe prostoru. Barvy jsou natolik "vyblité", že bych hodně přidal kontrast a převedl to do čb.
fajn
5++
mne sa páči
Líbí.
to Kolbiš . je to desaturované na -75% ...barevná fotka ani ryze CB fotka nebyla cilem ...
Rozumím.
5++
kompozičně by to asi fakt mohla být trochu lepší ale i tak super zachycení okamžiku
kdyz tak na ni jeste koukam, zkousel jsi posounout zaber vic vpravo? bylo by videt vic Male Strany a vlevo by nebylo tolik zdi; nebo vpravo neco rusilo? na me ta castecna desaturace pusobi jako takovy kockopes, ani barva ani CB
Líbí tak jak je. Snad jen tu lahev trochu vypíchnout, aby byla čitelnější.
mne tá desaturácia absolútne sedí,vystihuje presne to,čo má-ospalé zahmlené skoré ráno-SUPER
:)
farebne je to fajn
5+
mě se líbí,bez komentáře :-)
Asi to prelomím - pre mňa výnimočná
pěkné
líbí hodně, ale spodku je moc, klidně lze oříznout.
me se libi taky :) tu flasku bych bral :)
mne sa to páči
+
***