Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
na mě je to moc kontrastní a přeostřené sorry
Bych to nevidel tak zle.Dodat vic ostrosti,prepaly pryc,kompo vylepsit a...Apropo uz jsem tu fotku nebo misto na fotce nekde videl.
Trochu z toho bolí oči...
ťahá oči
Zajímavý nápad, technicky by to mohlo být lepší...
4-
dost neostré, škoda, ještě vychytat barvy