nejde o fotomontaz...pro ty, ktere by to pozadi pripominalo Sauronovo oko..
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+1 za fender...ja bych si rad kupil telecastra...samoska ze fendera...:)
5+
to Iggy....jo...on teda ten Strato je brachovo..me taky laka spis Telecaster
Bezva, má to fain atmosféru