Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Neostrá středofka......promiň, ale tohle je prostě C*V*A*K....
vlevo rusi to cerveny...
je to strašně neostrý ale martin neměl pravdu že to je jen CVAK.
myslím že každej nějak začíná. zkus si pohrát s kompozicí
Harry...C*V*A*K...NÉÉÉ V*Y*C*V*A*K!!!....v překladu...fotoka, kdy autor zanedbal přípravu ( tady zaostření a kompo);-)..omlouvám se, jestli to tak vyznělo:-(((
zapracovat na kompozici, bílé kvíkty jsou bez kresby, není to ostré
Makej na sobě nenech se otrávit. Čauky.
Pokus o makro Z2 by mohl být lepší,ostrost,kompo je špatné.