Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
luxusni.. :-))
aspoň máš jistotu :)
ciro a gesto ruk - je to drsnak :)
hehe!
super... ;o)
:o)
Krásne dieťatko...
6++ ten je boží, blahopřeji
Blahoželám
nemá chybu :-D
:))) 6+
8-)))
:o)
Dobry parohace :)))
by mě zajímalo, co zrovna poslouchal :)
:))
6+
:-)
metalista už od kolíbky ;o)
paráda... mimochodem gratuluji k drzé manželce :)
Takže jsi tak roztomilí jako tohle mimčo?:)
díky za prima komentáře.jinak to je jen polovička.ve skutečnosti jsou dva.oba kucíííí.zitra,ne už dnes,je mám po třech týdnech doma z nemocnice.tak si začnu užívat a doufám,že i focení...
gratulujem:)))
gratulace, ať dělá jen radost ;)
:-) tak vážně dvojčátka, moc gratuluju :-)
no prosim. Podareny hned od malicka.
nádhera!!!!!!!