Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+ krasavec
fajn
4+
má to dynamiku,6+
parada :)
hezkééééé
pěkné...
nebudu prudit s kompozicí a říkám, že je to pěkná fotka ať už z přírody (klobouk dolů) či ochočeného dravce.
Parádní moment - nebylo jednoduché ho chytnout.
5++..libi...
***
5/4
5+
Pekný moment
škoda pozadí
Povedenej kousek :)
5+, odkud to je?
Nechci působit jako šťoural ale já bych to určil jako luňáka hnědého. A to je trochu rozdíl.
Pekna letovka. Jenom poznamka k diskuzi - lunak hnedy to nebude (mozna k tomu svadi chybejici pera uprostred ocasu), ale napr. hlava je zcela jina. Ale na orla skalniho to take nevidim. Asi jiny orel, chtelo by to jeste videt zespod nebo sediciho.