Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Máš recht. Zatímco mnozí tu fotí všelijaké blbosti a fantasmagorie a další mnozí k tomu píší slova obdivu, je tisíkrát lepší vyfotit si bezproblémovou, hezkou krajinku a potěšit si duši. Toto je příjemné, přírodní zákoutí, kde lze najít chvíli nefalšovaného klidu.