Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
krásný západ slunce
Nádhera ...
pěkná scenerie , až na tu střechu vlevo
Ty malé chaloupky dělají dobrý dojem s tím světlem v pozadí...;-)
U střechy souhlas,jinak hezký pohled.5+
+ krásné !
tak to je krása, to světlo na vrcholcích a malinko ve vodě, takovouhle zář jsem taky zaznamenala u nás a bylo to jak na podzim , tak i v zimě, možná ještě větší nádhera, určitě zas udělám fotku