Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Jakozto clovek jezdici na motorce musim obdivovat tento jizdni styl. Ja to doma zkousel taky, ale nijak zvlast mi to neslo :-(
Jinac fotka libi
musim uznat ma to dynamiku 5+1
jo
to je prd! jed 120!!! :-)
5+
5+
trochu chybí ostrost.