Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
zrnitost, je to cele nejake vybledle . . .
4- - -
zašumělý, bez kontrastu, neostré... možná že to padá napravo
ten objekt je dost neidentifikovatelny... a neposobi osamelo, sak sa nachadza medzi mnozstvom bojok....
2+1
Vitaj
TK, barvy, středovka 2+1 na uvítanou
zajímavé... 2+1 :)
3+1...vítej na FA! Taky jsem začínal s touhle "mašinkou", ale je fakt, že by to chtělo přitmavit a té zrnitosti je tam taky až moc...tak ať se daří!!!;-)
Videl som original,nesumi
tk není,ale krása tam je