To jsme takhle jednou byli fotit bezdomovce, ale potkali jsme tuhletu krasnou studentku, a neodolali jsme se zeptata zdali se necha vyfotografovat... Nechala se ;)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Jo jo baba dobrá, ale jinak přijde mi moooc světlá obloha a vadí mi dotek nohy s okrajem rámečku, ale jen tak dál :-)
Jojo, tu nohu jsem bohuzel nevychytal :(
Baba dobrá, jen co je pravda. By the way, nefotili sme to dneska spolu? :)))
Jojo, ale tys byl podelanej je fotit! ;)
dopohody momentka. mozna mohla byt ostrejsi?
me se to docela libi akorat bych to oriznul
dole ta málem fiklá bota a jinak nic moc
:o))))
Jako Karel...hezké...