Foceno třicet dva let starou Prakticou LTL s Flektogonem 35/ 2,8. Film- Kodak BW 400 NC. Přeji hezký víkend a v neděli nashledanou, odjíždím na chatu.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pěkné
líbí
pravá strana fotky super...levá trochu slabší, ale celkově líbí...pěkný dokument
celý se mi to zdá výbornýý!
fajn
mohlo to být zabráno více do šířky; průvodčí má slabý akční výraz, spíše ti jen pózuje a to mi na fotce vadí. Lidi dělají, že jej nevidí :-)) - to se mi zase naopak líbí
Nechci samozřejmě vnucovat vlastní pojetí, ale zdá se mi, že je to hrozně moc proostřené (i když se o to taky určitě zasloužilo zmenšování fotky v počítači). Uvítal bych ostrost na průvodčím a velmi nízkou clonu (nejlépe asi plnou díru)
Líbí se mi to, ale jinak David Skoumal má pravdu - popředí mohlo být klidně rozostřené...
paráda
námet všedný -ale konpo mocné....
5++
5++
6/6
škoda přefiklý tetky vpravo.