Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
super fotka, 6-1 za tech. kvalitu
v CB, jinak mraky a jasna 6
zajímavý
5+, ten deštník na balkoně je fajn doplňující prvek, satelit ale už ne, odmontuj jim ho ;-)
řezal bych aby ta linie šla z rohu do rohu
fajn
obycajne a pri tom zvlastne
4/4
Má to zajímavou dynamiku...