Sheron Valašská Rally 2005
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Je to dost rozmazane. zkus tomu priste pomoct pohybem fotaku ve smeru pohybu auta
ja myslim,ze z a60tky toho moc vic nevymacknes..na to jaky tam jsou svetel.podm.,tak to nebyla tak spatna prace..
4/3
3-