viem, ze vonku uz mame prijemne teplucko, ale este jednu, na rozlucku... (Kaprun)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Nema chybu
vážně dost dobré.
5+
5/5
5++
Pěkná rozlučka.
44
Hezká alpofka, slušné zpracování, příjemný motiv. Trochu bych to seřízl vpravo a dole.
na tohle se dá dívat kdykoli
6++ tohle jo
+
6/7