Fotoaparát: KODAK DX6490
Clona: f/3.2
Expozičný čas: 0.011 s (1/90)
Ohnisková vzdiaľenosť: 23.10 (231/10)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5-, příjemný úsměv..
světla je myslím moc, navíc z vestavěného, nekorigovaného blesku, nemýlím-li se, a z problematického úhlu; možná je i mírně přeostřeno
4/4-
4/5