Frankfurt/Main
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
netradiční bych považoval, kdyby to bylo vzhůru nohama, tak je to jen na polovině cesty. Jaký to má smysl, nevím...
4+
neotočené foto na kterém je to vidět hned na první pohled mi prostě nesedne i kdyby to byl jen experiment
I like it....
Kdybys nechal normálně, tak pěkné.
Promiň, ale co je na tom netradičního. Podle mě každou fotku si můžu otočit o 90 stupňů...
1. líbí se mi kvalitní moderní architektura,
2. takto otočené určitě stimuluje fantazii; není hned poznat, že je to barák
5+
líbí
5++