Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
holky pózujou pěkně ale fotka nemá žádnou atmosféru a nekoukals na pozadí
horní okraj taky tak
:)
ten stozar...
jinak takova 3++
Samá pózovačka. Takto to nejde, však ich nefotíš na občiansky. Dokument má iný vzhľad :)