Bývalý hotel, dnes už zbyly jen trosky.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4+
-
5/5
a mně se to líbí
A co takhle v BW?
Osud mnoha domů, škoda.
4+
líbí
dobrý námět, líbí...i v našem městě jsou domy s podobně smutným koncem...
jelikož jsem se u poslední fotky překlikl tak zde přidávám o bodík více..:-)
bezva!
připomíná mi to nějakou jinou fotku někoho jinýho.. určitě stejný místo, ty okna si pamatuju - fotili jste to spolu, nebo náhoda..?
Titus: jj, podobnou fotku sem dával Vladimír Doležel, byli sme tam spolu. On ma v záběru jen dvě okna a z jiného úhlu, ale místo je stejné.
thnx, já to tušil.. :)