Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Kristovanoho, dávat sem testovací fotky ..... technicky fajn, ale jinak nic.
jůůů Canon EOS 1D Mark IV
ještě jsi měl napsat, co konkrétně bylo testováno.
fotka se mi nelíbí
Ty s tím už nejmíň rok fotíš a teď tu napíšeš "test nastavení foťáku". To mi(nám) vysvětli!
Jako předchozí komentáře.
Jakési přesvícené:) jinak prima, ale řezal bych na pravý čtverec....dřevo pryč..