Hintertux - Rakousko
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
paci sa mi farba ladovca
Hodně vadí to spektrum všech barev tam, kde má být jen bílá
Hezké
4/5
5-- ,dost ujete farby
hups, tak 4++ :-)
Krása! Jenom ty barvy... Hodně zdaru!
5-
Za ty pěkné barvy.
moc se mi nelíbí kompozice, to spektrum barev je zajímavé, jen by mě zajímalo, jestli to tak vypadalo i v reálu