Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Připomnělo mi to tuhle:
http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&rp=733003&gal=photo#
:-)
tahle je z těch tří docela fajn...
Tady se mi líbí ty docela zvláštní světelné podmínky, upřímně ale nevím, co by fotce prospělo, možná je ten slunečník jen příliš "hrubým" motivem do takové scény a chtělo by to najít něco jemnějšího nebo menšího do kompozice, otázka je co
mne se líbí tak jak je, má pěkné linie, barevnost - je taková příjemná a pohodová