snaha bola zabrániť jej utiecť, nepodarilo sa, skočila na objektív a ufrčala :(
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
nelíbí
hlavně zvolenou DOF a pak vším ostatním
dakujem :)
nedá se nic dělat, Láďa má recht, ten neostrý čumák, nesvětlo, trčící tráva... příště to vyjde líp ;-)
ďakujem za pomoc ;)