Jedna ze ZOO
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Škoda rámečku.
5++++
Ruší mi ta větvička vepředu.
Parada! Krasny zaber z hladiny. Vyzera to akoby si bol vo vode :) Nebyt tych vetviciek, tak mas za 7.
Když mně se tam ty větvičky právě docela líbí, alespoň zdůrazňují trochu prostor
Nádhera ! Jenom mně není jasné, kdo z Vás by šel odstranit ty větvičky...
já jsem pro větvičky!!! dost dobré!
moc vydareny zaber :o)
moc krásné
Pěkný příšerky...
Pěkné. I s rámečkem.
Pěkné
Mmmmmmm .... !!!
Tak ta je hodne dobra!!!
za kompozici body dolu
Nádhera.
Paráda.
vetvicky beru !
Nádherné.....
Po delší době jsem se sem zase mrknul a musím uznat, že je to jedna z nejlepších fotek ze zoo, co tu je!
Díky, to potěší
skoda ze zo zoo
Jo, do džungle jsem se zatím nedostal a uvedl jsem to nahoře, kde to bylo focené.
Tak na tohle musí být člověk v pravý čas na pravém místě.
ty jo!
krasna 6+