Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pravy stvorec a radsej bez tej sykorky by nebol marny
pozadí je takové.. nic moc
Jen bych to malinko jinak ořezal - ale pěkné i tak
Proboha opravte si ten název. Tak brutální hrubku jsem dlouho neviděl.
na to,že je to so zoom kompaktom újde táto fotografia.