... jo a kdo pozná město, kde je to focený, je dobrej :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
+ :) ale město fakt nepoznám
super fotka, působí tajuplně
btw: místo netušim, určo jsem nebyla
no vzhledem k te fotce bude mit asi problem i mistni:)
oki
také oki
Zámek v České Krumlově ..... co jsem vyhrála ? :))
českém s "m" na konci :)
no jo, Jarko, mas pravdu - stydim se. Ty lucerny mi byly ale povedomy:)
No jo, ale žádný fanfáry tu nejsou, co to je za vyhlašovatele :)))) Asi se David zalek, nevěřil že to někdo pozná :)) Ale já už tam fotila taky :)
Jarko, smekám a uznale pokyvuju hlavou :-) Fakt jsem nečekal, že to někdo uhádne. Jenom mě štve, že máš z toho místa lepší fotky :-)
Ale ne nemám, jsou jenom jiný. Ta tvoje se mi líbí moc a dobrý je to, že je vidět jak odlišně se dá fotit stejné místo :)