Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
něčeho tu je moc,nevim čeho.možná je tam moc světla
jestli se to jmenuje horská květena, tak bych vynechal to panorama, protože mě to táhne k tomu jezírku. Je tam toho moc
strasny scan. to je urcite klasicky plosny scaner. skus to scanovat na niecom inom, lebo na to sa neda pozerat
je toho tam fakt moc
platí to isté ako u prvej, ale tu je už aspoň kompozícia o niečo lepšia...
To samé jako u předchozí.
U obou neberu ohled na scan