Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
opět ten převod do BW, ale je mi jasné, že kdybys tomu přidal kontrast, tak ty stromy mizí v obloze, bo ti taky nepřálo sluníčko u focení :-) Aspon si to fotil na výšku, což já né a májku máte taky pěkně vysokou -celkově se mi ta série líbí, i když mám na to trochu jiný pohled
náhodou já moc děkuju za Tvůj názor(!) nehledám tu plácání po zádech, ale komunikaci s fotografama :)
jdu hned na Tvojí galerku :)
PS: a není to převod, fotil jsem to rovnou do BW se zeleným filtrem :)
aha, no já fotím vše tím mojím ultrazoomem a barevně, doma kdyžtak zkouším a někdy mi to přijde zajímavější, třeba když je to počasí špatné a je na fotkách nesvětlo a mizerná kvalita, tak to šoupnu do BW a je to :-)