Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
prosím ?
to jsi pěkně po...
O Dio!!!
myslim, ze vhodny kandidat do aktualniho tematu dne ;)
ja u takovych fotek nikdy nevim, jestli to je zert a autor si dela legraci, nebo je to novackovsky nadsena fotka, ktera zkratka nenachazi diky saturaci a podobnym cukrovinkam spotrebitele.. Takovy ramecek bych treba ja nezvladla, anonymni jmeno me navadi spis k te prvni variante..
viz Katka :)
to me po.er cvicky:DDD JAK VKUSNE!:)
Rex - ne :(
To myslíš vážně s tím rámečkem?
hrůza
no tim rameckem jsi to zazdil :(
spíše do rodinného alba..
Pejsek hezký,úprava zajímavá,až na ty barvy
uff
oh my GOD! :D
Farby su real, fotografia je upravena minimalne, skoro vôbec a ten rámček? Ano priznávam, naučila som sa niečo nové, chcela som to vyskúšať. Koniec koncov, ladí so znamkou na krku...a ano. Je vhodna do rodinneho alba, odtiaľ som ju aj vytiahla :-)
katastrofa, rámeček ne