Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
až na některé detaily včetně všech těch korálů se mi to líbí, zaujalo mě to "Y" :-)
to vypadá jako by měla uplně maličkej ocásek :)
jinak myslim, že když řezat nohy tak i ruce.... a přijde mi to dost natěsno
jo, mám ypsilon :ú díky
tie gorále sú tam nahádzané bez ladu a skladu, škoda tých nôh, ale základ je veľmi pekný ;)
tak trochu hippie ne, nedbalá elegancia :-)
fajn
seš KUS!
toto moc nie,posobi to ako domaca fotka do suplika...
líbí
díky :-)
koráli prej začali vymírat...
dávám jim život!
pěkná postava..
:-*
díky
zaujalo - líbí
me by se to taky libilo vic bez tech koralu. ba by se mi to dokonce libilo dost! ten se mi to jenom libi:D
díky Vám :-)
- Y -
dííííííík
+