Fotka z nové série - z Francie. Musée d'Orsay. Na hodnocení této fotky jsem hodně zvědavý. Slovní komentáře víc než vítány.A když už máme dneska tu soutěž. PS: Ty horní rohy se řešily už na jiných serverech. Můj komentář je, že jsem to zkoušel začernit (ano, stydím se:), ale přišlo mi, že to prostor přišel hodně zkrátka. Takže to je takhle, ale rozhodně si dělám čárky, takže jestli se Vám to nelíbí, tak se ozvěte. Ať vím, co s tím, až to půjde na papír.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
parada. k sedmicce mi tam jen prebyvaji ty svetle horni rohy..
zajimave
tohle jsem viděl imho mnohem líp
http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&rp=16374&gal=photo až na náklon
Radku, ale nemusel jsi tu druhou mazat! stačilo jen změnit kategorii!!!
Tato fotka si říká o ořez - jinak je to jasnej favorit
z toho se dalo vytěžit mnohem více
6- srovala bych
klasika, vhodná k Tématu....
jo... ty horní rohy bych tam asi taky nechal... jinak by to bylo 2D, že jo? ;)
TAHLE je dobrá!
... naprosto jiný výřez by s této fotky udělal výbornou... černé plochy jsou zbytečné... škoda
Petr
Fakt, že horné rohy odvádzajú pozornosť, možno by pomohlo stlmiť...
asi by to opravdu chtělo nějaký jiný ořez :o))
Horní rohy bych ztmavil v PS, jinak je to skvele a imho lepší než výše uvedený odkaz...
5+
buď bych to ořezal, nebo začernil
Cool... hodino-industry!
skvele! ale bez rohov.
orezat a nechat len tenky ramik okolo svetlej casti.
dost sa mi to paci, najma to zabradlie.
Ty rohy jsou výborné.
asi bych orizla tmave kraje a nebo aspon jeden kraj, fotka pekna uz z nahledu
mne sa pre zmenu tie okraje pacia, ale viac by som zosvetlil tie plotiky, iduce ku krajom. posobilo by to menej prazdne.. co mi vadi su digi_zubky, su dost viditelne :-/ takze za 5 :)
KOUKNI na přebal CD kapely Bůhví HODINA.