kritizujte dik
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ty kmeny v popředí mě ruší, navíc v tom leveém nevidím žádnou kresbu
...no... stromy v lese si rostou jak chtějí :( a najít vhodný záběr mně činí velké potíže. A tu se to myslím taky nepovedlo až tak, možná by se dalo stoupnout si koulsek doprava v zít jen ty dva - které se překrývají a umístit je vlevo, těsně vedle sebe :))