svycarsky valasek Quarter Horse Technical Nat Image zvany Tech...
poprosila bych vsechny,kdo hodnoti (ale hlavne spatnymi znamkami),aby napsali duvody a co je spatne ... tezko se poucim o chybach jen na zaklade mizernyho hodnoceni bez jedineho slova...fotky sem davam,abych vedela, co je spatne a co je treba zlepsit. Diky .
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hybí mi tam kontrast a nelíbí se mi, že to není focené z úrovní očí..
Podla mna na tejto fotke je najhorsie to, ze je to neuveritelne nudny cvak.
námět je takový "obyčejný", prostě kůň, fotka působí staticky-bez akce a výraznějšího momentu a nahoře dle mne dost těsná...
koník pěkný, fotka pěkná.. jako na pohlednici, jen je pravda, že je tam trochu "natěsno"
promiň, ale toto nevidím osobně ani jako průměrný záběr (čili za 3)
Záběr je prostě standardní průměr (slušnej pro holky od koní a milující koně, ale nic víc). A na pohlednici to není, na to chybí technická kvalita, třeba už jen ta aberace je děsivá.